Предлагаме Ви стилен тристаен апартамент за продажба на брега на морето, в курортен комплекс Шкорпиловци, област Варна.

На площ от 116.33 кв.м са разположени:
- просторна всекидневна с необорудван кухненски бокс, с излаз към открита тераса;
- първа спалня;
- втора спалня;
- голяма открита тераса с гледка към морето;
- килер/дрешник;
- коридор;
- голяма баня с вана и тоалет в едно помещение;
- тоалет в отделно помещение.

Апартаментът е разположен на първи жилищен етаж в шестетажна сграда с асансьор и контролиран достъп. Изложението е изток, което прави имота много светъл и топъл.
Предлага се с обзавеждането и техниката, която се вижда на снимките. Жилището разполага с климатик във всяка стая. От всекидневната има излаз към открита тераса с гледка към морето.
В комплекса има паркинг, фитнес център, детска площадка, закрит и открит басейн. Таксата поддръжка е 1,2 евро на кв.м, в която се включва жива охрана и видеонаблюдение, интернет и телевизия, поддръжка на паркови места и право на ползването им и други опции.

Комплексът е разположен в близост до морския бряг, сред уникалната природа на резерват ”Камчийски пясъци”, недалеч от природен парк ”Камчия”, включен в списъка на ЮНЕСКО. Намира се на 30 км от град Варна и на минути от град Бяла. На 500 метра разстояние е Антична крепост от 4-6 век пр. н. е. Жилището предоставя спокоен и уютен живот с чист планински въздух.