За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт.
Референтен номер: LXH-86928
Двустайният апартамент с приятна гледка към морето, който ви представяме за продажба, е част от успешно функциониращ комплекс, на брега на морето в Ахтопол.
Комплексът се намира на първа линия и предлага лукс, отговарящ на 5 звезди, който не отстъпва по качество на строителство и архитектурен дизайн на световните стандарти.
Има Акт 16.
Бъдещите собственици ще се радват на отлични удобства на територията: открит басейн и фитнес център, сауна и джакузи, билярд и др.
Предлагаме още имоти в този комплекс!
Апартаментите за продажба са готови за нанасяне студиа, двустайни и тристайни имоти, с обширни тераси и панорамен изглед към морето от всяко жилище. Имотите разполагат с напълно оборудвани бани и кухни, уютни спални и дневни с качествени мебели и всичко необходимо за приятен престой.