Описание за имот № 876527480 Черистаен близо до хотел Санк Петербург в сграда три компактни жилищни модула с елегантна фасада и разгърната незастроена площ определена за паркинг и зона за отдих.
🏬Обликът на сградата се отличава с взаимодействие от обеми с различна височина.
📐В най-високата си частдостига 18 етажна височина - Секция А, а в по-ниската част до 11 етажни нива Секции Б и В.
⚜Комплексът от апартаменти предлага различни по големина, разположение и изложение жилища от едностайни до четиристайни, проектирани да отговорят на разнообразието от изисквания и нужди.
📍Местоположението на комплекса безспорно е една от най-привлекателните му характеристики, която включва отлично развита инфраструктура, близост до река Марица, Парк Сърнена гора, ХотелСанкт Петербург, множество търговски обекти и заведения със социални функции като училища и детски градини, което гарантира стандарта на отлично функционираща градска среда.